> Rzetelna Firma
Plants for Beauty - to miejsce gdzie będziemy Wam przedstawiali naturalne, ekologiczne kosmetyki naturalne bez koserwantów, pełne witamin, antyoksydantów i wyciągów roślinnych, jak również podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat ekologicznego stylu życia oraz zdrowia. Uroda przede wszystkim zaczyna się od "środka", jeżeli zdrowie szwankuje zaraz jest to widoczne na skórze, pojawiają się wypryski, cera szarzeje, staje się zmęczona i pozbawiona blasku, włosy zaczynają wypadać, oczywiście kosmetyki bardzo pomagają przywrócić ładny wygląd naszej cerze i włosom ale namawiamy do zmiany stylu życia, do zwolnienia tempa, "zatrzymania sie" tak naprawdę "Jedyne co mamy to chwila obecna" - E. Tolle
Celebrujmy każdą chwilę, szanujmy swoje ciała i całą przyrodę bo to ona daje nam siłę do życia oraz wspaniałe wyciągi roślinne które używane są w Naszych kosmetykach naturalnych bez konserwantów ;-)
Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, z pewnością znajdziecie coś ciekawego dla Siebie co pozwoli Wam celebrować każdą chwilę
> Rzetelna Firma
Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym
● przeprowadzania przeglądów w zakresie BHP pomieszczeń, stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń
● opracowanie treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy
w zakresie BHP
● sporządzania dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy, wypadków zrównanych z wypadkami przy pracy, wypadków w drodze do i z pracy
● szkolenia wstępnego BHP, szkolenia ogólnego BHP, oraz szkolenia okresowego BHP dla pracowników i osób kierujących pracownikami, szkolenia okresowego pracowników inżynieryjno-technicznych
● sporządzania sprawozdawczości  rocznej  oceny stanu BHP
● prowadzeniu rejestru czynników szkodliwych dla zdrowia
● współdziała w reprezentowaniu "Zleceniodawcy" przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny
● sporządzania oceny ryzyka zawodowego
> Rzetelna Firma
Biuro Podróży KOS od 17 lat wysyła swoich klientów na wczasy i wycieczki. Naszą specjalizacja są wyjazdy do HISZPANII. Nasza oferta do tego kraju jest bardzo szeroka: wczasy pobytowe na Costa Brava, Costa del Sol, Costa Blanca , Majorka , Teneryfa , krótkie wyjazdy typu City Break – zwiedzanie Madrytu lub Barcelony. Wycieczki typu incentive dla firm. Jako nieliczni we Wrocławiu organizujemy wyjazdy na hitowe wydarzenia sportowe, jak mecze realu Madryt czy FC Barcelona lub zawody Formuły 1. Organizacja wyjazdów dla fanów sportu to jeden z naszych priorytetów. W 2018 roku najważniejszym wydarzeniem będą Mistrzostwa Świat w Piłce Nożnej w Rosji. Nasz oferta na stronie kostravel.pl. Inna, liczna grupa naszych klientów to SENIORZY- posiadamy dla nich różne nowe propozycje – jak wyjazdy do Izraela czy na Maltę lub do Portugalii, ale też bardzo tanie wczasy z zabiegami nad Polskim Morzem. Zapraszamy na nasza stronę kostravel.pl.
> Rzetelna Firma
Firma MJM USŁUGI Jacek Miązek z siedzibą we Wrocławiu przy placu Legionów3 świadczy usługi dezynsekcji deratyzacji dezynfekcji. Odpowiadamy za kompleksową opiekę sanitarną nad budynkiem usuwamy gniazda szerszeni i os. Tępimy prusaki ,karaczany, pluskwy, rybiki muchy, mrówki , chrząszcze ,myszy , szczury. Firma posiada wszystkie szkolenia , uprawnienia i certyfikaty uprawniające doprowadzenia działalności związanej z dezysekcją  deratyzacją i dezynfekcją. Wróżnia nas przede wszystkim ścisła współpraca z każdym Klientem i szybkie reagowanie  na jego sugestie. Do każdych Kontrachentów podchodzimy indywidualnie . Zleceniodawcą  gwarantujemy stałe rozwiązanie problemu. Wszystkie zlecenia wykonujemy preparatami posiadającymi atest PZH , MZiOS , MRIGŻ lub Instytutu Produktów Biologicznych .
> Rzetelna Firma
Media Plus jest działającą od wielu lat firmą, prowadzącą działania rozwojowe w organizacjach różnych branż.
http://www.zaremba.edu.pl/szkolenia-biznesowe
Dzięki połączeniu różnych kompetencji (szkolenia, facylitacja, coaching) zapewniamy najszybszy i najbardziej efektywny proces zwiększenia efektywności menadżera i jego zespołu.
Naszą najnowszą marką jest Akademia Facylitacji, w której specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie facylitacji oraz usługach w zakresie facylitowania spotkań i warsztatów oraz budowania procesów zmiany i rozwoju organizacyjnego.
Akademia Facylitacji http://www.akademiafacylitacji.pl/co-jest-facylitacja
Własny potencjał i zdolności innowacyjne są tym, co przesądza o losie firmy a my ułatwiamy procesy organizacyjne, które prowadzą do sukcesu.
> Rzetelna Firma
Renomowana i profesjonalna firma AQVA-SYSTEM istniejąca od 1980 roku w Podkowie Leśnej zgodnie ze swoją specjalizacją zawodową w dziedzinie uzdatniania wody produkuje ekologiczne filtry do odżelaziania i odmanganiania wody oraz jej oczyszczania, w oparciu o własne patenty, dostosowane do bardzo zanieczyszczonych wód polskich i bez kosztów ich eksploatacji.
Bezpłatnie i fachowo doradza klientom w doborze urządzeń uzdatniania wody, hydroforów i pomp celem osiągnięcia skutecznych parametrów wody uzdatnionej.
Firma kompleksowo i profesjonalnie wykonuje montaże i modernizacje stacji uzdatniania wody oraz fizyko-chemiczne badania wody.
> Rzetelna Firma
Marblach jest polską firmą działającą w branży motoryzacyjnej od kilkudziesięciu lat i obsługującą tysiące klientów.
Oferujemy szeroką gamę produktów Marblach do profesjonalnych napraw lakierniczych samochodów osobowych i motocykli.
Naczelną zasadą przyświecającą firmie w latach 1992 do 2016 było odtworzenie samochodu (oldtimer) w całej jego krasie, z wykorzystaniem do maksimum oryginalnych części. Doświadczenie zawodowe zdobywano w pracy dla wymagających niemieckich koneserów starych pojazdów.
Od kilku lat w oparciu o olbrzymią bazę doświadczeń rozpoczęliśmy produkcję własnych lakierów. Pojazdy podlegające renowacji,  a szczególnie ich właściciele są najbardziej wymagającymi klientami. Nie to co w środku a to co na zewnątrz czyli blask i trwałość powłoki lakierniczej pojazdów wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych a nawet kilkaset tysięcy zmuszały do stosowania najtrwalszych i najwyższej jakości materiałów.
Dlatego od tamtej pory przyświeca nam hasło : "Jakość za rozsądną cenę."
> Rzetelna Firma
Ośrodek Wczasowy Skalnity, to nowo powstały obiekt łączący regionalną architekturę z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w którym znajdą Państwo idealne warunki do wypoczynku.
Lokalizacja ośrodka w bliskim sąsiedztwie stacji narciarskich Małe Ciche, Kotelnica Białczańska czy Rusin-ski, sprawią, że stanowi on idealną bazę wypadową dla miłośników sportów zimowych.
Po powrocie ze stoku gwarantujemy odpoczynek wśród otaczającej pensjonat przyrody z dala od głośnych i zatłoczonych kurortów.
> Rzetelna Firma
Zakład DDD Bartłomieja Kuś powstał na bazie doświadczeń zdobytych w poprzednich miejscach pracy. W momencie, kiedy zastanawialiśmy się nad założeniem własnej firmy, doszliśmy do wniosku, że usługi z zakresu Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji to ta działalność, której brakuje w Lubinie. Obecnie mamy wiele miesięcy pracy. Współpracowaliśmy dotychczas zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm oraz instytucji. Gwarantujemy nie tylko profesjonalne podejście do każdego zlecenia, ale także dyskrecję przy jego wykonywaniu. Zapewniamy indywidualne podejście każdemu klientowi. Zanim zaczniemy wykonywać swoje obowiązki, postaramy się jak najdokładniej zapoznać się z sytuacją, z którą zmaga się zleceniodawca. Musimy bowiem dopasować formę pracy i używane środki do wielu czynników. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem. Działamy zgodnie z wymogami stawianymi przez Unię Europejską.
> Rzetelna Firma
Firma Quality Based Media - właściciel domen internetowych Uplive.pl, Naglosnienie-Warszawa.pl, Talktome.pl – powstała w 2012 roku. Od tego czasu zajmuje się szeroko pojętą techniczną obsługą imprez i konferencji. Począwszy od sceny, poprzez nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, ekrany diodowe, a skończywszy na systemach do tłumaczeń symultanicznych – nieustannie się rozwija. W 2017 roku firma zmieniła magazyn sprzętu na dwukrotnie większy, a flota samochodów dostawczych to w tej chwili 5 aut. Firma realizuje przeszło 300 eventów rocznie w Warszawie i w całej Polsce.
> Rzetelna Firma
Firma RR Reaguj Ratuj powstała 17 sierpnia 2015 roku przy zaufaniu i wsparciu Funduszy Europejskich. Motorem napędzającym założycieli była weryfikacja środowiska i potrzeba przedstawienia lokalnemu rynkowi nowej jakości w prowadzeniu szkoleń z udzielania pierwszej pomocy.
Lubimy uczyć, wiemy jak uczyć i mamy czym uczyć - oprócz podejścia oraz doświadczenia zdobytego podczas codziennej pracy, to właśnie nacisk na praktykę, wyjątkowy sprzęt szkoleniowy i niepowtarzalne symulatory zagrożeń wyróżniają nas na rynku.
Oferujemy kompleksową obsługę firmy w dziedzinie związanej z pierwszą pomocą: począwszy od szkoleń, kompletowaniu i kontroli apteczek, aż po montaż defibrylatorów AED. Dojeżdżamy do klienta i przywozimy wszystko ze sobą - przejmujemy cały ciężar wyposażenia sali szkoleniowej. Zorganizowanie wysokiej klasy szkolenia jeszcze nigdy nie było tak proste!
> Rzetelna Firma
Pracownia Decorum Home od 2004 roku specjalizuje się w projektach mieszkań, domów i rezydencji dla prywatnych inwestorów. Nasza architektura wnętrz charakteryzuje się ponadczasową stylistyką i niekonwencjonalnymi detalami. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych podkreśla klasyczną elegancję lub nowoczesny design. Głównym założeniem w każdym projekcie jest osiągnięcie równowagi między funkcjonalnością a estetyką. Architekt wnętrz dopasowuje wnętrze do potrzeb i oczekiwań inwestora uwzględniając indywidualny styl życia, ergonomię, plany związane z lokalem a nawet najbardziej oryginalny gust mieszkańców.
> Rzetelna Firma
Usługi parkieciarskie woj. dolnośląskie, wrocław. Cyklinowanie, montaż paneli oraz parkietów, projektowanie podłóg drewnianych

Nasza firma istnieje od 1984 roku. Zyskaliśmy uznanie wielu firm, z którymi
współpracujemy oraz klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich.

Wykonujemy usługi zarówno dla klientów detalicznych (mieszkania prywatne, pałace), jak i dla
instytucji publicznych (szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, obiekty sportowe, hotele).

Współpracujemy z wieloma firmami na terenie województwa dolnośląskiego. Korzystamy ze sprzętu i materiałów najwyższej jakości.
> Rzetelna Firma
PiRmedia Agencja Reklamowa SEM Certyfikowany Google Partner oraz partner adkontekst.
PiRmedia w Branży Usług Internetowych specjalizuje w reklamie internetowej, a w szczególności linkach sponsorowanych, reklamie kontekstowej, reklamie targetowanej behawioralnie, remarketingu, conetnt marketingu oraz email marketingu. Zadania realizowane przez certyfikowany zespół serwisu obejmują szeroki wachlarz usług z zakresu reklamy internetowej oraz social mediów. Przygotowywane są nieszablonowe kampanie uwzględniające potrzeby i oczekiwania Firmy, pozwalające na maksymalizację osiąganych efektów i wymiernych korzyści dla przedsiębiorstwa.
> Rzetelna Firma
Leader w branży TSL od lat świadczy usługi przewozu ładunków  dla kluczowych  podmiotów w polskiej gospodarce rynkowej. Posiadane doświadczenie wraz ze  specjalistyczną wiedzą dotyczącą transportu, pozwala na  organizowanie  usług spedycyjnych i logistycznych na najwyższym poziomie. Firma rozwija się dynamicznie od 2012 roku. Obecnie otwierane są nowe oddziały na  północy kraju. Nie zwalniający rozwój gospodarczy kraju  oraz  umacnianie struktur infrastruktury drogowej w Europie pozwala na śmiałe patrzenie w przyszłość  całemu sektorowi TSL. Firma Northgate Logistics widzi w obecnej dobie rozwoju bardzo korzystne warunki dla podnoszenia własnych kwalifikacji  a co za tym idzie oferowania jeszcze skuteczniejszych i bardziej efektywnych rozwiązań swoim klientom.
> Rzetelna Firma
ProFAG – Service to wrocławskie przedsiębiorstwo, które jest wieloletnim dystrybutorem FAGOR AUTOMATION. Nasz hiszpański partner to jeden ze światowych liderów w produkcji systemów pomiarowych oraz czwarty największy wytwórca układów CNC i cyfrowych napędów do obrabiarek.
Głównym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż urządzeń FAGOR AUTOMATION. Nie tylko handlujemy urządzeniami tej firmy, ale zajmujemy się ponadto ich montażem. Prowadzimy również profesjonalny serwis systemów zastosowanych w obrabiarkach oraz dokonujemy modernizacji maszyn.
Posiadamy liczne i zróżnicowane grono klientów. Należą do nich przede wszystkim firmy, które specjalizują się w mechanicznej obróbce skrawaniem metali CNC oraz producenci obrabiarek. Z naszych usług korzystają również firmy remontujące i modernizujące maszyny oraz instytuty badawcze szkół wyższych.
> Rzetelna Firma
Moją pasją jest projektowanie graficzne.
Doświadczenie, wiedza i oryginalne pomysły gwarantują wysoką jakość prac takich jak katalogi, broszury, logotypy, opakowania, strony www, reklamy zewnętrzne.
> Rzetelna Firma
P.H.U. Geofizyka Trans-Gaz Spółka z o. o. w Toruniu z odziałem w Pile funkcjonuje na rynku od kwietnia 2000r.
Podstawowa działalność firmy obejmuje dwie gałęzie:
Usługi transportowe na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Na wykonywane przez nas usługi transportowe posiadamy stosowane licencje. Jesteśmy
efektywnie rozwijającą się firmą, której podstawową działalnością jest transport. Przewożone
towary objęte są ubezpieczeniem OCP (Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika). Naszą mocną
stroną jest współpraca z renomowanymi firmami i elastyczność działania. W celu zapewnienia
naszym Klientom terminowości usług oraz bezpieczeństwa ich świadczenia, nasza firma stawia na
wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz najwyższej jakości sprzęt.
Hurtowy i detaliczny handel gazem propan-butan.
Posiadamy 2 rozlewnie gazu propan-butan, w których napełniane są butle gazowe:
– dwie rozlewnie gazu propan-butan (Toruń i Piła), w których napełniane są butle gazowe:
– 33 kilogramowe;
– 11 kilogramowa, w tym do wózków widłowych
– turystyczne


> Rzetelna Firma
Destiny of Colors to grupa kreatywnych twórców z zamiłowaniem do opowiadania historii; Każdy z nas widzi świat w nieco innych barwach, my zadbamy o to żeby ten uwieczniony przez nas pokrywał się z Państwa oczekiwaniami. Można nas znaleźć na ziemi, w powietrzu i w wodzie. Jesteśmy perfekcjonistami, koneserami ujęć, dbamy o każdy szczegół składający się na efekt końcowy naszej pracy. Z całą pewnością nie boimy się wyzwań. Prowadzimy własne projekty, wspieramy kampanie społeczne, akcje charytatywne oraz współpracujemy z lokalnymi mediami. Ponad wszystko cenimy zadowolenie oraz zaufanie naszych klientów. To nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, rozwijamy się dynamicznie i nie zamierzamy zwalniać! Wspieramy także służby ratunkowe w ich działaniach oraz ratunkowych akcjach poszukiwawczych. Posiadamy również szeroki wachlarz usług dronowych. Wszystkie wykonywane przez nas loty (z włączeniem lotów nocnych) są ubezpieczone polisą OC. Posiadamy Licencję (świadectwo kwalifikacji UAVO), do wykonywania lotów VLOS pojazdami bezzałogowymi w celach innych niż rekreacyjne i sportowe.
> Rzetelna Firma
Firma "SKRZAT" Robert Wrzesiński-nazwa handlowa BOSS-METAL powstała w 2002 roku. Od tego czasu nieustannie i błyskawicznie się rozwijamy. Znajdujemy się przy ulicy Leśnej 32 w Wyszkowie. Zajmujemy się skupem surowców wtórnych. Skupujemy: złom stalowy, metale kolorowe, akumulatory, makulaturę, katalizatory, olej przepracowany ,przyjmujemy również elektrośmieci.
Najważniejszym celem jest dla nas dobry kontakt z klientem i miła obsługa.
OFERUJEMY WYSOKIE CENY! PRZYJEDŹ ,ZADZWOŃ ,SPRAWDŹ! ZAPRASZAMY!!
> Rzetelna Firma
Jako młody, prężnie rozwijający się producent mebli łazienkowych prezentujemy naszym Klientom najwspanialsze produkty. Polecamy Państwu szafki, zestawy i akcesoria łazienkowe oraz wanny wolnostojące zaprojektowane wg najnowszych światowych trendów, wykonane z najwyższą starannością, łączące w sobie estetykę i funkcjonalność. Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego też dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane z materiałów najwyższej klasy oraz wyróżniały się unikalnym charakterem i niezwykłym, nowoczesnym designem. Sanitti jest miejscem, w którym można zrealizować swoje najskrytsze marzenia dotyczące estetycznej, praktycznej i oryginalnej łazienki. Gwarantujemy, że nasze szafki łazienkowe, umywalki, jak również regały czy lustra spełnią Państwa oczekiwania i sprostają nakreślonym w wyobraźni wizjom. Poszczególne produkty z pewnością zachwycą Państwa niezwykłym kunsztem i precyzją wykonania, a także niepowtarzalną, niebywale atrakcyjną formą. Nasze meble łazienkowe to kolekcja z duszą i charakterem. Jako producent zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły i dbamy, aby każdy z nich został perfekcyjnie dopracowany. Poszczególne elementy każdej z kolekcji przeznaczone są dla osób, które doceniają jakość i klasę materiałów, z których zostały wykonane. Sanitti to niezwykły świat ekskluzywnego wyposażenia, w którym gwarantujemy szeroki wybór najpiękniejszych szafek, umywalek ceramicznych, jak również innych eleganckich akcesoriów. Producent ekskluzywnych mebli Sanitti serdecznie zachęca do szczegółowego zapoznania się z ofertą i poleca unikatowe produkty, które wprowadzą ciekawą, intrygującą atmosferę.
<
>

Dołącz do nas

Wypełnij formularz i odbierz Certyfikat Rzetelności
Rzetelna Firma Rzetelna Firma Rzetelna Firma
Telefon

71 77 37 077

E-mail

INFO@RZF.PL