Rzetelna Firma

Program Rzetelna Firma działa od 2009 r. Jego misją jest promowanie etyki
w biznesie oraz wspieranie firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej.

W ramach programu Rzetelna Firma przyznawane są prestiżowe wyróżnienia: Certyfikat Rzetelności i Złoty Certyfikat Rzetelności. Bardzo ważną rolę pełni aktywność na polu edukacyjnym. Opiera się ona głównie o publikację badań analizujących potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz prezentację opinii firm, dającą im możliwość wypowiadania się w sprawach dotyczących sytuacji gospodarczej kraju. Dla Rzetelnej Firmy istotna jest również społeczna odpowiedzialność biznesu czego przejawem jest stały sponsoring kultury i sportu.

Zadaniom Rzetelnej Firmy patronuje największe w Polsce biuro wyspecjalizowane w usługach zarządzania informacją gospodarczą – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA.

SPONSORING

Rzetelna Firma wspiera nie tylko przedsiębiorstwa. Intensywnie angażuje się w akcje społeczne i inicjatywy społeczno – kulturalne m.in.:

Pokoje Życzliwości - kolorowe i przyjazne miejsca,  w których najmłodsi pacjenci oddziałów dziecięcych mogą oderwać się od szarej, szpitalnej rzeczywistości. Dzięki Rzetelnej Firmie i Krajowemu Rejestrowi Długów takie pokoje znajdują się już w dwóch wrocławskich szpitalach.

Chcę pomagać  - akcja umożliwiająca szybkie i sprawne zebranie środków na określony drobny lub większy cel zgłoszony przez indywidualnych potrzebujących lub fundację. Na stronie wspomóc można dowolną, nawet drobną kwotą aktualnie wyznaczony cel.

Kawałek Wrocławia – Rzetelna Firma jest organizatorem konkursu piosenki „Kawałek Wrocławia”.
Więcej informacji na stronie www.kawalekwroclawia.pl

Teatr 6 Piętro Michała Żebrowskiego i Teatr Sabat – instytucje tworzone z pasją i zaangażowaniem Udział w rozwoju tego przedsięwzięcia to ogromny zaszczyt i odpowiedzialność  dla Rzetelnej Firmy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – co roku Rzetelna Firma wspiera jedną z najbardziej znanych fundacji w Polsce.

Lotto Rally Team - Rzetelna Firma jest partnerem zespołu rajdowego LOTTO RALLY TEAM.

Dołącz do nas

Wypełnij formularz i odbierz Certyfikat Rzetelności
Rzetelna Firma Rzetelna Firma Rzetelna Firma
Telefon

71 77 37 077

E-mail

INFO@RZF.PL