Zapraszamy do kontaktu: (71) 77 37 077(infolinia czynna pon.-pt. 7.30-18.00)

Katalog Rzetelnych Firm

Szukaj
Sortuj:
Michał Mirocha MIMARI
Przejdź do strony WWW
Założenia firmy MIMARI od roku 2011 się nie zmieniły – prężnie szukamy nowszych i bezpieczniejszych technologii dla uzyskania pełnej satysfakcji klientów.
Nasza oferta powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze urządzenia kosmetyczne oraz medyczne gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne, SPA oraz Wellness.
Posiadamy szeroki wybór urządzeń, które idealnie będą się nadawać do rozszerzenia ofert gabinetowych oraz do nowo powstałych gabinetów, którym zapewnią idealny asortyment pozwalający spełniać wysokie oczekiwania klientów.
4.83/5
Ocena na dzień 26-07-2023
Uczestniczy
Zobacz szczegóły
Air-Eco Roman Groblica
Przejdź do strony WWW
Firma AIR-ECO Roman Groblica zlokalizowana w Choszcznie działa w niezwykle wymagającej branży odpadowej. Jej specjalnością jest zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpiecznych a dzięki systematycznym inwestycjom i zatrudnieniu wyspecjalizowanej kadry jesteśmy w stanie zapewnić naszym kontrahentom kompleksową obsługę oraz doradztwo w zakresie odpadów o zróżnicowanej charakterystyce.
4.77/5
Ocena na dzień 28-07-2023
Uczestniczy
Zobacz szczegóły
ZIBINET Zbigniew Czechowski
Przejdź do strony WWW
Zibinet to profesjonalny i doświadczony producent mebli na wymiar z siedzibą w Policach, specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla domu i biura. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od tworzenia kuchni, szaf, garderób, zabudowy wnęk po meble łazienkowe. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci uważają nas za lidera na rynku mebli na wymiar w zachodniopomorskim. Wychodzimy do klientów na terenie Szczecina, Polic, Mierzyna, Stargardu i okolic, dostarczając produkty najwyższej jakości.
Wszystkie nasze projekty to połączenie estetyki i funkcjonalności, dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb każdego z naszych klientów. Cenimy sobie doskonałe relacje z naszymi klientami i zawsze staramy się dostarczyć im meble, które przekraczają ich oczekiwania pod względem jakości, designu i wydajności.
Rozumiemy, że Twoje wnętrze jest wyjątkowe, dlatego dostarczamy spersonalizowane i efektywne rozwiązania, które gwarantują, że każda przestrzeń jest wykorzystywana w najbardziej optymalny sposób. Nasze doświadczenie i ekspertyza gwarantują, że zapewniamy tylko najwyższej jakości meble, które są zarówno trwałe, jak i estetycznie atrakcyjne.
Nasze usługi nie kończą się na dostarczeniu mebli. Oferujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od koncepcji po montaż. Chcemy, aby każdy z naszych klientów cieszył się z satysfakcji z zakupu mebli, które zapewniają komfort i przyjemność użytkowania przez wiele lat.
4.77/5
Ocena na dzień 31-07-2023
Uczestniczy
Zobacz szczegóły
Hydroexpress Grzegorz Kornet
Przejdź do strony WWW
HYDROEXPRESS - ogólnopolska firma działająca w branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i wentylacyjnej, działająca dotychczas w Polsce wschodniej i południowej, z siedzibą w Dąbrowicy. k. Lublina, wyłączny dystrybutor i przedstawiciel kilku światowych firm, dystrybutor uznanych marek, własciciel marki Kinstale, realizująca wiele projektów sprzedażowych i produkcyjnych.
4.35/5
Ocena na dzień 16-08-2023
Uczestniczy
Zobacz szczegóły
In-Out Bartłomiej Szajer
Przejdź do strony WWW
In-Out to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów FMCG najwyższej jakości. Nasza firma zawsze stawia na jakość, innowacyjność i zadowolenie klientów. Dzięki naszym starannie dobranym produktom, oferujemy łatwy i wygodny sposób na zaopatrzenie w codzienne artykuły, których potrzebujesz w szybkim tempie. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje artykuły spożywcze, napoje, alkohole ale również jesteśmy otwarci na zlecenia klientów i dostarczamy produkty według ich indywidualnych potrzeb. Zawsze dążymy do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze produkty na rynku FMCG. 
4.35/5
Ocena na dzień 26-07-2023
Uczestniczy
Zobacz szczegóły